Kontakt

Generelle spørgsmål vedr. kontrakt, budget, udsættelser el.lign.:

Mette Kjørup, Projektadministrator

mettek@ffefonden.dk  

Tlf.: 6545 2465

 

Faglige spørgsmål vedr. grundskole-området: 

Anders Rasmussen, Chef for Grundskole & Ungdomsuddannelser 

anders@ffefonden.dk

Tlf.: 2925 0675

 

Peter Rasmussen, Uddannelseskonsulent

peter@ffefonden.dk

Tlf.: 2916 0511

 

Faglige spørgsmål vedr. ungdomsuddannelsesområdet:

De gymnasiale uddannelser:

Lars Frisdahl, Uddannelseskonsulent

lars@ffefonden.dk

Tlf.: 3176 2851

 

Erhvervsuddannelserne:

Beate Laubel Boysen, Uddannelseskonsulent

beate@ffefonden.dk

Tlf.: 4033 0014

 

Faglige spørgsmål vedr. de videregående uddannelser:

Emilie Normann, Chef for Forskning, Analyse & Videregående Uddannelser

emilie@ffefonden.dk

Tlf.: