Kontakt

Generelle spørgsmål vedr. kontrakt, budget, udsættelser el.lign.:

Projektadministrator Mette Kjørup, mettek@ffe-ye.dk 

Tlf.: 6545 2465

 

Faglige spørgsmål vedr. grundskole-området:

Teamleder Anders Rasmussen, anders@ffe-ye.dk

Tlf.: 2925 0675

 

Projektleder Peter Rasmussen, peter@ffe-ye.dk

Tlf.: 2916 0511

 

Faglige spørgsmål vedr. ungdomsuddannelsesområdet:

De gymnasiale uddannelser:

Projektleder Andreas Kambskard, andreas@ffe-ye.dk

Tlf.: 3176 2851

 

Erhvervsuddannelserne:

Projektleder Beate Laubel Boysen, beate@ffe-ye.dk

Tlf.: 4033 0014

 

Faglige spørgsmål vedr. de videregående uddannelser:

Teamleder Pernille Berg, pberg@ffe-ye.dk

Tlf.: 2026 7554